Heia!

Kuigi ma tavaliselt sõbrapäeva eriti ei tähistanud, siis sellel aastal miskipärast tundsin, et see Sõbrapäev on ikkagi üks tore päev.

Esiteks sellepärast et see päev on sellisel ajal, kui kõigil on talvest tüdimus peal ja kevad on veel kaugel-siis see päev on üks tore rõõmukilluke sellel pimedal ajal. Teiseks sellepärast et siis saab väikeseid kingitusi teha ja nii me mõtlesimegi et teeme ka ühe toreda loosi just sõbrapäevaks.

Helen tegi toreda plakati ja seda jagati ikka üsna hoolega, lisaks saime oma Facebooki-lehele vähemalt 82 uut sõpra juurde. Jagajate üldarv jäi kuskil 352 inimese juurde. Mis on ju päris suur arv, kui arvestada et me ei võimendanud postitust ja ei määranud erilisi raame sellele ehk et see läks siis kuhu ta läks.

Loosisime täitsa ausalt, www.randorm.org on selline lehekülg, kus saab lasta mingi numbrivahemiku määrata ja seal seda tegimegi. Algul mõtlesime et loosime ühe kinkepaki aga siis kui nägin et päris palju oli jagajaid, arvasime et oleks lahe kaks üllatust ka välja loosida. 

Kinkepaki, kus olid Biominerata puhastusvahend, klaasipesuvahend, vahuseep ning puhastuslapid- võitis KELLI ENNO

1. üllatuse- Biominerata üldpuhastusvahendi- võitis Reelika Suluste ja

2. üllatuse - vahuseebi- võitis Erle Viltre.

Palju õnne võitjatele!

Rõõmsat kevade ootust!

 

 

 

 

Minu isiklikul hinnangul on ettevõtjaks olemisel kolm peamist põhjust:

1. Saan oma aega ise planeerida

2. Saan tegeleda sellega mis meeldib ja teha seda nii nagu mulle meeldib

3. Saan maksta endale palka, mida ma enda arvates väärt olen ja millega ka ära elan.

Eelmises ja meie esimese blogis kirjutasin meie ettevõtte algusest ja mõned üldised faktid, mida arvasin et oleks teil huvitav teada. Selles osas tahaksin kirjutada natuke emotsionaalsetel teemadel, miks ma teen seda mida ma teen ning siis jutu jätkuks ka võibolla mõned väikesed nipid!

Tänasest lisandub Timerita OÜ kodulehele ka blogi-nurk, kuhu me hakkame postitama erinevaid teemasid ja kirjutisi ja neid teieni toimetama.
Blogi pidamine on minu jaoks-tööalases mõttes-esmakordne kogemus, püüan seda toimetada võimalikult huvitavalt ja mitmekesiselt, et lugejal ei hakkaks igav ja meie ei hakkaks ennast kordama

Esialgu plaanin postitada kindlasti vähemalt kord nädalas, kui on midagi huvitavat teile näidata siis ka tihedamini.

Alustame siis.