Tänasest lisandub Timerita OÜ kodulehele ka blogi-nurk, kuhu me hakkame postitama erinevaid teemasid ja kirjutisi ja neid teieni toimetama.
Blogi pidamine on minu jaoks-tööalases mõttes-esmakordne kogemus, püüan seda toimetada võimalikult huvitavalt ja mitmekesiselt, et lugejal ei hakkaks igav ja meie ei hakkaks ennast kordama

Esialgu plaanin postitada kindlasti vähemalt kord nädalas, kui on midagi huvitavat teile näidata siis ka tihedamini.

Alustame siis.

Merikese koristusteenused , ärinimega Timerita OÜ - sai alguse 2006 aastal ühel suveõhtul, kui sõbraga arutasime igavesel teemal, et elamiseks raha ei jätku ja palgast ära ei ela. Sellel ajal ei olnud veel mõtetki ettevõtet luua, veel vähem mõtlesin endast kui ettevõtjast. Sõber rääkis, et tema elukaaslane laseb oma korterit koristada, sest endal aega ei jätku ja on pidevalt kodust ära. Koju tulles aga ei taha raisata vähest vaba aega koristamisele. Mõte tekkis mul üsna äkki, et mis oleks kui hakkaks ka nii koristamas käima, kellegi kodus - aitan inimest ja teenin ühtlasi ka natuke lisaks. Koristada mulle meeldib ja ma oskan ka seda, sest juba lapsena armastasin et asjad oleks minu ümber korras ja tuba oleks puhas

Hakkasin firmat looma, laenasin vanematelt raha ja ajasin vajalikud paberid korda.

Klassivend ja sõber tegi kodulehekülje ja trükokojas lasin teha flaierid, mida siis postkastidesse poetasime. Isegi ei meenu, kuidas sain esimese kliendi või kes üldse esimene klient oli. Kuskilt ikka neid mõningaid kontakte tuli, kuulutasin ka Pärnu lehes ja reklaam oli kohalikus telefonkataloogis. Esimesed kontaktid tulid ikka tuttavate kaudu, info levis suust suhu ja otsekontaktidena. See meetod toimib ka praegu, vähemalt Pärnus edukalt, võiks öelda isegi et see ongi põhiline kanal kuidas info levib.

Mingil ajahetkel tuli üks suurem pakkumine, sain selle töö jaoks lepingu ja sellega kaasnes vajadus leida endale inimene appi, sest ise olin palgatööl ka. Siis võtsingi tööle oma esimesed kaks töötajat. Majanduslanguse ajal 2008-2009 aitas see suurem pakkumine meil rasked ajad üle elada ja tänu eelnevale heale tööle saime sealt edasi ühe suure objekti endale töösse ja nii see läks.

Tänaseks oleme 5-kesi, praeguseks saame nende jõududega hakkama. Tegutseme Pärnus ja Pärnumaal ja siingi on tööd päris palju!

Edasisest:

Plaan on selline, et 2016 aastast laiendame oma teenuste ringi, pakume lisaks aurupuhastusteenust autodele, bussidele ja eritöödena (, kauplused, suurköögid, ventilatsiootrassid, torustikud jne), samuti pehme mööbli aurupuhastust kontserdisaalides, kinodes, teatrites.

Klientide paremaks teenindamiseks uuendasime ka oma masinaparki, meil on nüüd kasutusel uued Columbus-e põrandapesumasinad. Igapäevases koristuses ja kodukoristuses kasutame Columbuse tolmuimejaid ja veeimureid. Kõik need masinad on mõeldud igapäevasteks regulaarkoristusteks, nad on kerged, töökindlad ja vastupidavad.

http://www.columbuscleaningmachines.com/

Meie kauaaegne koostööpartner on Avera Trading OÜ – puhastuskeemia, tarvikud, paberikaup, hügieenitarbed, seadmed ja masinad.